VERA’dan Yeni Nesil Yazarkasa’da En Uygun Fiyat Kampanyası..

VERA Delta’dan Esnafa yeni bir kolaylık.  (1-31 MART 2016 Kampanyası)

Piyasasının Öncüsü Vera Delta’ya sahip olmak artık çok kolay.
“Eski yazarkasanı biz kapatalım kampanyası”  ile VERA DELTA’yı 200 TL indirimle KDV DAHİL 1296 TL yerine 1096 TL’ye alıyorsunuz. Avantajınız sadece bu kadar değil. 100 TL tutarındaki   ‘Eski yazarkasanızı hurdaya ayırma işlemi’ni ücretsiz yapıyoruz. Üstelik sadece VERA’da Çekmeceniz hediye.. Yani avantajınız 300 TL oluyor.  Hem de hemen hemen bütün kartlara vade farkı olmaksızın 9 Taksit..

Atiktuk Bilişim, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu kampanyada size A’dan Z’ye destek vermek için hazır. Yeni Nesil Yazar kasanızı, Gelir İdaresi tarafından verilen Mali Mühür’e sahip Yetkili Servis Bayi Atiktuk Bilişim’den alın tüm işlemleriniz sizi yorulmadan tıkır tıkır halledilsin.

Özellikle Samsun’da iş yeri olanlar Vera Delta almalı. Çünkü;

  • -Gezici servisimiz ile başından sonuna tüm hizmeti ayağınıza getiriyoruz. (Atiktuk Bilişim sadece Yeni Nesil Yazar kasa satıcısı ve servisi.. )
  • -Kurulum ve sonrasında kullanım eğitimi destek personelimiz tarafından iş yerinizde veriliyor.
  • -Hem ’56’lar’da bulunan Servis Merkezindeki laboratuvarda, hem de gezici destek aracımızda cihaza ait tüm parçalar bulunuyor. Olası sorunlarda cihazınız günlerce Ankara ya da İstanbul’da beklemiyor.
  • -Vera DELTA ilk üretilen Yeni Nesil Yazar Kasa olduğundan (diğerlerinden 2 yıl önce)  daha fazla yol aldı. Bu gün, en yetenekli ve en sorunsuz yazar kasa olarak on binlerce kullanıcının tercihi oldu. Başlangıçta bizimle birlikte bir süre sıkıntı yaşayan tüm Vera kullanıcılarına ve onların sabırlarına minnettarız.
  • -Bu gün, Otopark programından, Eczane programına, Market programından, restoran programına, Muhasebe programından, Biletleme Çözümlerine kadar bir çok program sadece Vera ile entegre çalışabiliyor. Dünyanın en ekonomik merkezi satış ve stok kontrol sistemi sadece Vera üzerine kurulabiliyor. VEGA, DİA, OMNİ, LUCA, MAMBO, PROTEL gibi önemli sektörel ERP yazılımları SADECE VERA İLE ENTEGRE OLABİLİYOR.
  • -RETİVA programı aracılığı ile şirketinizin özel ERP-CRM programına sadece VERA entegre olabiliyor. KURUMUNUZUN YARINI DÜŞÜNÜYORSANIZ  BU GÜN VERA DELTA’yı TERCİH ETMELİSİNİZ..

Vera basit bir yeni nesil yazarkasa POS cihazı değil. Bu nitelikleri ile sadece VERA yakın gelecekte yapmak isteyeceğiniz tüm geliştirmelere uyumlu.
Üstelik tüm Vera’lar ister sabit ister mobil kullanıma hazır.
Bütün bu farklılıklarına karşın EN EKONOMİK FİYAT VERA DELTA’da. Hem de dilerseniz  9’a kadar taksit imkanı ile..
En büyük otomatik çekmece her zaman hediyemiz.

Siz sadece  (0362) 230 22 62 No’lu telefonundan Atiktuk Bilişim’i arayın.
Yeni Nesil Yazar Kasa POS sahibi olmak için bu en ekonomik fırsatı kaçırmayın!..

NE YAPACAKSINIZ:

1- Türkiye’nin neresinde olursanız olun 0362 230 22 62‘den bizi arayın.  Size doğrudan hizmet verelim ya da en doğru yolu gösterelim. Gib’in yeni uygulamasına göre artık ‘izin yazısı’ almanız da gerekmiyor.
Yeni_nesil_yazar_kasa_VERA_2

2- Mali Mühür’e sahip Teknik servisimiz işyerinize gelsin. Eski yazar kasanızın ‘hurdaya ayrılması’ işlemlerini yapsın. Yeni Nesil Yazarkasa VERA DELTA’nızın kurulumunu yapıp kullanıcı eğitimini versin..

Yeni_nesil_yazar_kasa_VERA_4

3- Size de, masanızın üzerindeki Eski yazarkasa ve POS makineleri kalabalığından kurtulup VERA DELTA ile ferahlamak kalsın..

Yeni_nesil_yazar_kasa_VERA_3