fastPay uygulaması VERA’da

Cebinde para ve kredi kartı taşımayanlar da bu memleketin evladı..
Onlar da sizden alışveriş edebilsinler..
DenizBank tarafından geliştirilen fastPay uygulaması, bu uygulamayı akıllı telefonlarına yükleyen tüketiciler için kart ya da para taşıma derdini ortadan kaldırıyor.

Üstelik bu hızla yayılan son derece güvenli ve pratik uygulama ile tüketiciler tüm kredi kartlarını ödeme yapmak  için kullanabiliyor.

fastPAY uygulaması VERA’da
VERA DELTA yeni nesil yazarkasaya sahip iş yerleri, fastPay kullanıcılarından ödeme alabiliyor.

Ödeme alma adımları  ise çok basit. (Aşagıdaki resimde  2 nolu ekranda yer alan kısa yol tuşu ile fastPay ödemesine tek adımda ulaşabilirsiniz)

Çağın ödeme yöntemlerine hemen adapte olun!
Kısa süre sonra oyun dışında kalmayın!
Yazarkasanız Vera Delta ise işletmenizi FastPay uygulamasına geçirmek için  en yakın DenizBank şubesine başvurun. Artık para ve cüzdan dolusu kredi kartını yanında taşımaktan bıkmış müşterilerinizi kaçırmayın.
Hem de işletmenizin adı, adresi, logosu FastPay kullanıcılarının telefonunda listelensin. Bedava reklamınız olsun. Müşterileriniz sizi telefonlarından kolayca bulabilsinler.

Müşterileriniz için kolay ve hızlı ödeme yapma imkanı!
fastPay; DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın, uygulama kullanıcılarının istenilen bankaya ait kredi kartını kullanabildiği, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderimi, ATM’den kartsız para çekimi, üye işyerlerinde ödeme imkanı sağlayan mobil bir cüzdandır.

-Siz de fastPay üye işyeri olun, müşterileriniz fastPay kolaylığıyla ödemelerini akıllı telefonlarından anında yapsın, bakiyeler gün sonunda hesaplarınıza aktarılsın.
-Müşterileriniz bulundukları konuma en yakın anlaşmalı üye işyerlerini fastPay’den listeleyebilir, kolayca işyerinizi seçerek ödemelerini fastPay ile gerçekleştirebilir.
-fastPay Üye İşyeri olmak için tüm DenizBank Şubeleri’ne uğrayabilirsiniz.
-Ödeme süreci ile ilgili destek almak için 444 0 802 POS Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.

fastPay Üye İşyeri Ödeme Süreci

-fastPay üye işyeri sözleşmesinin imzalanması sonrasında fastPay uygulaması içerisine ve işyerinin DenizBank POS cihazına fastPay akışı eklenir. fastPay’in ödeme yap menüsü altında üye işyerinin ismi gözükmeye başlar. İstenirse firma logosu ve görsel de yüklenebilmektedir.
-Kullanıcılar fastPay uygulamasında yer alan “Ödeme Yap” menüsünden üye işyerine ödemeyi fastPay bakiyesi, DenizBank kredi kartı veya herhangi bir bankaya ait kredi kartı ile yapabilmektedir.
-Ödeme yapıldıktan sonra üye işyeri POS cihazı üzerinden ‘fastPay satış adımı’ altında görüntülediği, ödeme yapan kişi isim & tutar bilgisini seçerek işlemi onaylar.
-Çıkan iki slipin biri müşteriye verilir biri de üye işyerinde kalır.
-Gün sonunda fastPay ödemeleri üye işyerinin çalışma koşullarına göre DenizBank hesaplarına aktarılır

denizbank_fastpay