Samsun’lu mükellef Neden Vera DELTA’yı tercih etmeli..

 

Çünkü bu yeni mecrada, ilk yola çıkan cihaz VERA..
Diğerlerinden tam üç yıl önce üretime başladı. Bu günkü rakipleri Türkiye’nin henüz bu teknolojiyi üretebileceğine inanmazken o, yazarkasa-pos teknolojisini dünya ile ilk tanıştıran marka oldu. Böylece en yüksek teknolojiye ve en gelişmiş alt yapıya ilk ve tek erişen ürün oldu. 


 

 

Çünkü ilk kullanıcı (Beta) testlerini yapan cihaz VERA..
Bu teknolojinin önündeki engelleri ilk kaldıran ilk sorunları göğüsleyen ve çözen marka VERA oldu. İlk olmak sitemin emekleme aşamasında yaşanması kaçınılmaz olan sorunlarla da başetmek anlamına geliyordu. VERA bu güçlükleri cihazı ve bu karmaşık teknolojiyi kullanmanın öncüleri olan mükellefleri ile birlikte yüklendi. Bu günün en kapsamlı ve yetenekli, en sorunsuz ve ekonomik cihazına ilk mükelleflerin bu desteği sayesinde ulaştı. Son iki yıldan bu yana  VERA DELTA ve VERA DELTA PLUS’ı kullanan mükelleflerin tek bir sorun yaşamadan ticari hayatlarını kolaylaştırdıkları için bize bu süreçte destek veren ilk Samsun’lu mükelleflere gönülden ve kocaman bir teşekkürü borç biliyoruz.

Çünkü en doğru üretim modeline sahip Yazarkasa-POS VERA
VERA Cihazını uzun sürede hazırladı. Kimi ‘son anda panikle pazara girenler’ gibi pos ve yazarkasayı bir kablo ile birbirine bağlayarak “yaptım oldu!” demedi.. Anakartı müstakil bir Yazarkasa-Pos üretti. Bu nedenle Otopark programından Market programına, Eczane programından restoran programına, Luca’dan Vega’ya, Retiva’dan Elektra’ya, Protel’e, Dia’ya, onlarca program sadece VERA ile entegre olabiliyor.. Bu gün her hangi bir yazılım kullanmasalar da işini büyütecek olanların tercihleri bu yüzden VERA oldu.  

Samsun’da ‘yerinde’ servis ve eğitim veren marka VERA..
Vera Samsun Servis Merkezi, gezici servis araçları ve personeli ile kurulum’dan kullanıcı eğitimine kadar 444 22 62’ye bildirdiğiniz her türlü çağrınızı en geç 4 saat içerisinde müdahale edip sonuçlandırmış oluyor. (Tekeköy ve Taflan 6 Saat) Son bir buçuk yılda, piyasadaki en stabil ve sorunsuz cihaz haline getirilen Vera Delta’nın düşme, kırılma, ve olası arıza durumlarında her türlü yazılımı ve donanım parçası gezici laboratuvarda bulunuyor.

Çünkü En Ekonomik Yazarkasa-POS VERA..
Vera Delta yazarkasa hem sabit kullanılabiliyor, hem mobil kullanılabiliyor. İnterneti hem sabit internet hattından, hem de ücretsiz GSM hattı (M2M Sim) kart üzerinden kullanabiliyor. Bankasız çalışabildiği gibi, istenirse bütün bankalar yüklenilebiliyor.

Mükellefleriniz fiyat kıyaslaması yaparken bu özelliklere dikkat etmeli. Yarın Mobil kullanım gerektiğinde yeni bir maliyetle karşılaşmamalı.

Vera DELTA, 1.296 TL ye ve tüm banka kartlarına komisyonsuz 9 taksitle alınabiliyor. Üstelik GSM hattı ücretsiz!.  Üstelik Eski yazarkasa’nın kapatma ücreti’ni de (100 TL) VERA karşılıyor.

Değerli Mali Müşavir dostumuz;
Lütfen çevrenizdeki VERA DELTA kullanıcılarına Vera Delta’nın 2013 yılındaki sıkıntılı (beta) günlerini değil, son bir buçuk yılını sorun! Tek şikayetleri olmadığını göreceksiniz. Siz de mükelleflerinizi, göğsünüzü gere gere doğru yeni nesil yazarkasa-POS cihazına yönlendirin. VERA DELTA’yı tercih edin.

Saygılarımızla:
Atiktuk Bilişim:

VERA DELTA Samsun Bayi Servisi: 0362 230 22 62 – 532 138 9874, 542 736 89 72
www.verasamsun.com