Merhaba

Atiktuk; tüm sektörlerden müşterilerine dinamik çözümler sunan yazılım, donanım ve grafik-art ve servis-Destek ekiplerinin oluşturduğu bir bilişim destek kurumu.
Medya alanından, turizm sektörüne, ilaçtan bankacılığa kadar bir çok sektörde yer alan kurumlar ‘Atiktuk Çözümleri’ kullanılıyor. Dünyanın en büyük beşinci turizm fuarı olan Emitt’in tüm altyapı sistemi, Türkiye’nin en büyük ilaç firması Bilim ilaç’ın Artwork sistemi, Türkiye’nin ilk sektörel online gazetesi TurizmGazetesi.com’un tüm altyapı sistemleri, Çeşitli bankalarda kullanılan kart sistemlerine ait master donanımlar Atiktuk tarafından üretildi ya da uygulandı.

Merkezi İstanbul’da bulunan Atiktuk Bilişim; Samsun Şubesi ile Yeni Dünya’nın en önemli bilişim projelerinin, Restoran, Mağaza, Otomasyon sistemlerinde Dia Yazılım, Boylam Yazılım, Yeni nesil yazarkasa POS sistemlerinde, VERA, Microsaray, Inpos, PayGo, Ingenico gibi markaların satış ve servis desteğini veriyor.

Tecrübe ve bilgisini Samsun, İlkadım, Atakum, Canik ve Tekkeköy bölgelerinin münhasır Bayi/Servisi olarak bu bölgede faaliyet gösteren mükelleflerle paylaşıyor.
Ayrıca, Türkiye’nin her yerine kurulumu yapılmış, kullanıma hazır halde yeni nesil yazarkasa satış desteği veriyor.

Gelişen yeni ticaret anayolu, sektörü ve branşı ne olursa olsun, bu yola girmek isteyen tüm şirketlerde yeni bir ‘şirket alt bölümünü’ zorunlu kılıyor. Özellikle büyümeye çalışan orta boy şirketlerde, tıpkı ‘muhasebe departmanı’ gibi ‘olmazsa olmaz’ hale gelen “IT Departmanı”, “Teknoloji Bölümü” ya da adına ne derseniz deyin şirketinize çağdaş tanıtım ve satış ve yönetim kanallarını açacak bu yeni bölüme olan ihtiyaç çığ gibi büyüyor.

Bununla birlikte Orta boy bir işletme için bir sürü farklı uzmanlık kanalı bulunan böyle bir departmanı doğru şekilde istihdam etmek, verimli kılmak, kontrol altında tutmak, altından kolay kalkılamayacak bir maliyeti de beraberinde getiriyor.

Atiktuk, her türlü işletmenin teknolojik çözüm ihtiyacına online ya da fiziksel servis ve destek vermek üzere kuruldu.

İhtiyaçlarınızı; alanında uzman yazılım, donanım ve görsel tasarım profesyonellerinin yönetiminde ekiplerle, firmanızın ‘IT departmanı’ gibi rol alarak çözmek üzere kurgulandı.

Böylece firmanızın web sitesinden, işletim sistem programlarının tasarlanması, tedarik edilmesi ve kurulumu aşamasında gereksinim duyuduğunuz danışmanlığa, yönetimine ve ilgili personelinizin eğitimine kadar tüm gereksiniminizi Atiktuk karşılıyor.

Maliyet ve yararlılık çizgisi yükseliyor. Başarı, kalite ve karlılık artıyor.

Gelişme ve teknolojik uyum sorunlarını kişiyle değil kurumla aşmanın güvenini ve keyfini yaşıyorsunuz.
Hiç kuşkunuz olmasın!
Bize sizinle birlikte çalışma şansını verirseniz, bundan sonraki ilk referansımız siz olacaksınız…