MİRON YAZILIM ENTEGRASYONU HAKKINDA !!!!

Değerli bayilerimiz ;

Ağırlıklı iş alanları Enerji Sektörü Ana Dağıtım Firmaları ve bunların alt bayileri bazında arka ofis yazılımları olan ,  “pompa & tank otomasyon” ve önde gelen “POS ve Yazar Kasalar” ile online / offline çift yönlü bilgi aktarımı ile entegre olarak üreten bir yazılım şirketidir ..   1990 yılından günümüze, gelişen teknolojilere paralel olarak, farklı platformlarda geliştirilen TTGV ve TUBITAK tarafından desteklenen bu ürünler, önemli kurum ve kuruluşlarda resmi muhasebeye aktarım senaryolarını da içeren bütünsel çözümler olarak tercih edilmektedir. Akaryakıt istasyonlarında otomasyon sistemi ile birlikte market otomasyon programları da mevcuttur ve burada kullanılan programların ismi Mironist ve Hitit’ dir.

“”Miron Yazılım ile entegrasyon sürecimiz tamamlanmış ve bu hafta itibariyle pilot uygulamalarımız başlamıştır. Pilot uygulamalarımızda olumsuz bir durum ile karşılaşılmaz ise önümüzdeki hafta içerisinde entegrasyonlara başlayacağız.  Entegrasyon bedelleri ve entegrasyon süreç yönetimi ile ilgili duyuru sizlerle ayrıca paylaşılacaktır.

Ancak şuan Miron Yazılım tüm müşterilerine 1 Nisan’ a kadar alım zorunlulukları olduğunu bildirerek Vera Delta ile çalışmalarının bilgisini veriyor ve alım için Vera bayilerine yönlendirme yapıyorlar.

Miron yazlım’ ın yönlendirmesi ile gelen mükelleflere satışlarınızı tamamlamanızı ve satış bilgisini düzenli olarak bizlerle paylaşmanızı rica ederiz. Entegrasyon için ise 1 hafta -10 gün içerisinde temasa geçeceğiniz bilgisini vermenizi rica ederiz. Bu datayı tutup bizlerle paylaşmanız sonrasında entegrasyon satışını da gerçekleştirmeniz ve entegrasyon hakkedişlerinizi almanız için önemlidir.

Satış ve sonrası  iletişim kişileri : mustafa.karaca@mtsystem.com.tr — aslı.atayakulol@mtsystem.com.tr – ibrahim.karakus@mtsystem.com.tr

 

Önemli olduğunu düşündüğümüz Miron yazılım ile entegrasyon modelimizi teknik açıdan  kısaca özetlemek gerekirse ;

 

Yazılım’ dan Vera Delta’ ya tüm ürünler gün başlangıcında aktarılır ve gün içerisinde Vera Delta üzerinden ürün seçilerek satışlar yapılır. Gün sonunda ise bir hareket dosyası ile Vera Delta’ dan Yazılım’ a satış datası aktarılır. Satışlar gün içerisinde Vera Delta üzerinden tamamlanacağı için stoklarınızda Vera Delta ile uyumlu 1D ve 2D barkod okuyucu bulundurmanız ve Miron yazılım aracılığı ile gelen mükelleflerinize barkod okuyucu almaları gerektiği bilgisini paylaşmanız önemlidir. Sizlerin de mutlaka elinizde bu barkod cihazlarından birer tane dahi olsa bulundurmanızı istemekteyiz. Bunun için sipariş bölümünden serkan.cifci@mtsystem.com.tr  ile irtibata geçebilirsiniz.

 

 

Firma hakkında bilgi edinmek için;      http://www.miron.com.tr/default.aspx

Ürünler Hakkında bilgi edinmek için; http://www.miron.com.tr/helpDesk.aspx

 

 

Entegrasyon duyurusu ile birlikte programlar hakkında detaylı dokümanlar da paylaşılacaktır.””